Menu Zavřeno

Partneři

Superior

Moto ALWAYSRACE ukazuje úsilí všech, kteří stojí za značkou SUPERIOR BIKES. Úsilí při vývoji nových technologií, uhrančivého funkčního designu a precizního zpracování, které Vám i nám přináší kolo s přízviskem „DNES NEJRYCHLEJŠÍ“. 

Velsbike

Distributor značky Superior pro Českou Republiku a Slovensko. Provozovatel prodejen BB Cyklosport v České a Popůvkách u Brna a nově také autorizovaný dealer motocyklů značky Honda.

DT Swiss

Komponenty značky DT Swiss vynikají svojí spolehlivostí a přesností. Náboje, ráfky, vidlice i tlumiče této značky patří k tomu nejlepšímu co můžete na svém kole vozit a díky nim budete mít nezapomenutelný zážitek z každé vyjížďky.

Mitas

Největší evropský výrobce veloplášťů a veloduší. Pláště značky Mitas brázdí tratě Světových Pohárů a největších etapových závodů světa. Jsou proslulé svojí odolností vůči defektům a výbornými jízdními vlastnostmi.

Sýkora Sportswear

Výrobce cyklistického oblečení na zakázku. Součástí výroby je také vlastní design studio, takže pro Vás vyrobí nejen dres který Vám skvěle padne, ale bude se i všem líbit.

Tiskcentrum

Nabízí kompletní polygrafické práce od grafické přípravy přes kvalitní tisk, náročné knihařské zpracování až po zušlechťovací a dokončovací technologie UV a hot press.

POC

Mladá švédská značka, která díky svému přístupu k vývoji, výrobě, použitým materiálům a patentovým řešením výrazně přispěla k bezpečí a ochraně zdraví sportovců.

Cabtech

Díky vodítkům Cabtech si můžeme být jistí, že řetěz zůstane na převodníku i v nejtěžším terénu. V rukou mechanika národního týmu Pavla Čábelického vznikají ale i jiné drobné komponenty na kola.

Bottico

Výhradní dovozce značky DT Swiss pro ČR a Slovensko.