Menu Zavřeno

Partneři

Superior

Jsme hrdí, že můžeme sedlat špičková kola české značky Superior. Již 30 let vznikají v kopřivnickém areálu Tatry i stroje na dvou kolech. Ty si již vyzkoušely starty na nejprestižnějších závodech od Mistrovství světa po etapový závod Cape Epic. Jsme rádi, že i my se podílíme na psaní příběhu značky Superior.

POC

Mladá švédská značka, která díky svému přístupu k vývoji, výrobě, použitým materiálům a patentovým řešením výrazně přispěla k bezpečí a ochraně zdraví sportovců.

DMT

Značka DMT pocházející z italské Verony nabízí cyklistům špičkovou obuv na kolo. Tretry KM0 s unikátní 3D pletenou konstrukcí v kombinaci s karbonovou podrážkou nám přináší nejen vynikající přenos energie do pedálů, ale také slušnou pohodlnost.

DT Swiss

Komponenty značky DT Swiss vynikají svojí spolehlivostí a přesností. Náboje, ráfky, vidlice i tlumiče této značky patří k tomu nejlepšímu co můžete na svém kole vozit a díky nim budete mít nezapomenutelný zážitek z každé vyjížďky.

Rubena Tyres

Český výrobce veloplášťů a veloduší. Pláště značky Rubena Tyres brázdí tratě Světových Pohárů a největších etapových závodů světa. Jsou proslulé svojí odolností vůči defektům a výbornými jízdními vlastnostmi.

Lezyne

Mezi nejvíce známé výrobky značky Lezyne patří cyklistické pumpy, světla nebo praktické nářadí pro každou situaci. Kvalita a neotřelý design jsou hlavním poznávacím znamením výrobků této americké značky.

Maloja

Německá značka outdoorového oblečení. Vyznačuje se nezaměnitelným designem, pestrobarevností i maximální funkčností oblečení na lyže, snowboard, freeride, běžky, běh, kolo, nebo jen prostý pohyb v přírodě a ve městě.

STK Královo Pole

Brněnská stanice technické kontroly a měření emisí s dlouholetou tradicí.

e*thirteen

E*thirteen je malá, bikery založená a vlastněná firma, která se věnuje zlepšování zážitku z jízdy pro každého. V e*thirteen vyrábějí velké množství špičkových komponentů v nejlepší kvalitě a s mnoha originálními patenty a vychytávkami.

Bottico

Výhradní dovozce značky DT Swiss pro ČR a Slovensko.

Shokz

Sportovní sluchátka s technologií Bone conduction. Umožňují poslech hudby, aniž byste museli mít sluchátka v uších. Pohodlně a bezpečně s plným vnímáním okolí.

Top ložiska

Distributor cyklistických ložisek, středových složení a hlavových složení značky Cemabearing pro Českou republiku a Slovensko.

Brno

Za podpory statutárního města Brna. V roce 2023 obdržel tým dotaci ve výši 46.000 Kč na vrcholový sport

Kam za sportem v Brně

Prozkoumejte přehled všech významných sportovních událostí, sportovišť a klubů v Brně.